اتمام فصل اول کاوش محوطه تاریخی سنگ بست فریمان + ذوب‌آهن از قلعه‌نویی برنامه خواست – دانلود ویدئو و فیلم

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان فریمان گفت: فصل اول کاوش و گمانه زنی محوطه تاریخی سنگ بست این شهرستان که منجر به پیدایش آثار نفیس معماری از بقایای مسجد دوره غزنویان شد،پایان یافت
عملیات فرهنگی و تاریخی مذکور که به سرپرستی حسین عباس زاده از باستان شناسان باتجربه استان از ابتدای اسفند ۹۶ کلید خورد در روز ۲۱ فروردین سال جاری پایان یافت که نتایج کاوش های به زودی به صورت مقاله علمی پژوهشی و نشست در مجامع علمی شهرهای تهران، مشهد و فریمان تشریح خواهد شد.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان فریمان گفت: فصل اول کاوش و گمانه زنی محوطه تاریخی سنگ بست این شهرستان که منجر به پیدایش آثار نفیس معماری از بقایای مسجد دوره غزنویان شد،پایان یافت.

گیاهی تصریح کرد: همزمان با کاوش کار تثبیت و حفاظت آثار مکشوفه با دقت بالا صورت گرفت.

« دنیای سفر » این نوشته را از « میراث آریا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

حسن گیاهی رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان فریمان با اعلام این خبر افزود: فصل اول کاوش و گمانه زنی محوطه تاریخی سنگ بست این شهرستان که منجر به پیدایش آثار نفیس معماری از بقایای مسجد بیش از هزارساله دوره غزنویان شد، پایان یافت.

——————-

تسنیم: شاهرخ شهنازی در مورد عملکرد تیم فوتبال ذوب‌آهن در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: در مجموع تیم عملکرد خوبی داشته است و من از تیم فوتبال باشگاه راضی هستم
رئیس هیئت مدیره باشگاه ذوب‌‌آهن در مورد ادامه فعالیت سعید آذری به عنوان مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن، گلایه‌های او از شرایط بودجه این باشگاه و اینکه برخی اوقات ‌احساس می‌شود آذری از مشکلات باشگاه ذوب‌آهن خسته است، گفت: چون گفتید احساس می‌شود، این یک موضوع شخصی است و بنابراین باید این سئوال را از خود آذری بپرسید، چون من بر اساس حس کار نمی‌کنم. از نظر ما آذری کار خود را خوب انجام می‌دهد.

تسنیم: شاهرخ شهنازی در مورد عملکرد تیم فوتبال ذوب‌آهن در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: در مجموع تیم عملکرد خوبی داشته است و من از تیم فوتبال باشگاه راضی هستم. با وجود تمام مشکلات موجود، ذوب‌‌آهن تا این مرحله از لیگ قهرمانان آسیا پیش آمده است و در لیگ برتر نیز، تیم تا امروز جایگاه نسبتاً خوبی دارد و باید ببینیم در چند بازی باقیمانده چه نتایجی کسب می‌کند.

وی در مورد ادامه همکاری با امیر قلعه‌نویی افزود: از عملکرد امیر قلعه‌نویی رضایت داریم و نه تنها ادامه همکاری با وی ممکن است، حتی از قلعه‌نویی دعوت می‌کنیم برنامه‌های خود برای فصل آینده را نیز به باشگاه ذوب‌آهن ارائه کند.

شهنازی ادامه داد: دستور داده‌ام نامه‌ای تنظیم شود و رسماً از قلعه‌نویی بخواهند برنامه‌های خود برای فصل آینده لیگ برتر را در اختیار باشگاه بگذارد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *