رزرو هتل های دنیا با پرداخت از شبکه شتاب با «پین تا پین» – دانلود ویدئو و فیلم

مدیر عملیاتی پین تا پین از راه اندازی سرویس #رزرو #هتل های جهان با استفاده از کارت های بانکی ایرانی خبر داد
مدیر عملیاتی پین تا پین در پایان گفت: ما در تلاشیم تا به بزرگ ترین پلتفرم گردشگری و مسافرتی در ایران و خاورمیانه تبدیل شویم و در این راه گام بر خواهیم داشت. مهم ترین کمک به ما در این راه، نظرات و بازخوردهایی است که از طرف قیمت تور مراکش مشتریان دریافت می کنیم.

امیرعلی مهاجر در مورد جدیدترین امکان پین تا پین گفت: متاسفانه پیش از این مسافران ایرانی که قصد سفر به خارج از کشور را داشتند، ناچار بودند محل اقامت شان را از بین گزینه های محدودی که آژانس های مسافرتی ارائه می کردند، انتخاب کنند. ما معتقدیم مسافران باید بتوانند بسته به سلیقه و توان مالی شان، در هر جای دنیا هتل مناسب­شان را رزرو کنند.

مدیر عملیاتی پین قیمت تور یزد تا پین با اشاره به سابقه ۲ ساله فعالیت پین تا پین تاکید کرد: پین تا پین با گروهی ۶ نفره در سال ۱۳۹۴ آغاز به کار کرد و طی دو سال گذشته با رشد قابل توجه و گسترش دامنه فعالیت خود با بیش از ۱۲۰ نفر نیروی متخصص فعالیت می­ کند. هدف پین تا پین جلب رضایت مسافران ایرانی و همچنین گردشگران خارجی در جهت رزرو هتل ها و اقامتگاه ها در ایران و جهان است.

مدیر تور مشهد هوایی عملیاتی پین تا پین از راه اندازی سرویس #رزرو #هتل های جهان با استفاده از کارت های بانکی ایرانی خبر داد.

مدیرعملیاتی پین تا پین در ادامه یادآور شد: ما روی کیفیت و استاندارد هتل های همکار تمرکز داریم اما برای مان فرق نمی کند این هتل ها چند ستاره داشته باشند زیرا می خواهیم برای تمام کاربران سرویس مناسبی ارائه کنیم.

به گزارش خبرگزاری مهر، پین تا پین سرویس اینترنتی رزرو هتل تور کیش که پیش از این رزرو هتل های ایران را به غیر از ایرانیان، برای مسافران خارجی با پرداخت توسط مسترکارت و ویزا کار فراهم کرده بود، هم اکنون سرویس رزرو هتل در تمام نقاط دنیا با استفاده از کارت های شتاب (بانک های ایرانی) و پرداخت ریالی را فراهم کرده است.

وی افزود: خوشبختانه با سرویس جدید پین تا پین این امکان فراهم شده است و مسافران می توانند در سراسر جهان، هزاران هتل را مقایسه کنند و در نهایت قیمت تور ارمنستان هتل مدنظرشان را با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب رزرو کنند. البته برای ما در این زمینه بسیار مهم است که بتوانیم بهترین قیمت را به مشتریان خود ارائه کنیم.

مهاجر در مورد تأثیر سرمایه گذاری گروه اینترنت ایران در پین تا پین خاطرنشان کرد: وقتی یک گروه به تنهایی بخواهد کاری را آغاز کند با سختی های فراوانی روبرو می شود و شاید این مشکلات نگذارند آن تیم در زمان اندک به اهداف خود دست یابد تور آلمان اما وقتی سرمایه گذار قوی همانند گروه اینترنت ایران در کنار یک استارتاپ قرار می گیرد، مشکلات به ویژه در جذب نیرو حل می شود.

به گفته مهاجر، پین تا پین هم اکنون بیش از ۷۸۰ هتل در سراسر ایران را به عنوان هتل های آماده برای رزرو در سامانه خود دارد و مصمم است تا پلفترم معتبر بین المللی گردشگری را در ایران به وجود آورد و برای این هدف نیز روز به روز خدمات و طرح های مختلفی را ارائه می دهد.

وی تور شیراز زمینی ادامه داد: پین تا پین از ابتدا با سرمایه گذاری گروه اینترنت ایران شروع به کار کرد و تا امروز توانسته راه رشد خود را به خوبی طی کند. البته این مسیر با مشکلاتی که در این راه داشتیم، طی شده است. امروز با افتخار می توانم بگویم که در ۶ ماه اخیر حدود ۱۵ برابر نسبت به گذشته رشد داشته ایم.

وی در مورد اولویت های کاری پین تا پین تصریح کرد: ما دو اولویت اصلی داریم. اولویت اول قیمت است. ما در تلاشیم قیمت تور اهواز که قیمت های مناسبی را برای کاربران مان عرضه کنیم. اولویت دوم ما حق انتخاب است، یعنی مشتریان بتوانند بیشترین میزان انتخاب هتل را برای خودشان داشته باشند و بتوانند بهترین تصمیم را بگیرند.

وی اضافه کرد: از طرفی اعتماد به استارتاپی که سرمایه گذار معتبر دارد، برای انتقال مشتریان از بازار آفلاین به بازار آنلاین بیشتر از استارتاپ های بدون سرمایه گذار یا با سرمایه گذار نامطمئن است. تور تبریز لحظه آخری بدون شک رشد مثبت پین تا پین، اسنپ، بامیلو و سایر شرکت های زیرمجموعه گروه اینترنتی ایران تصادفی نبوده. همکاری سرویس تجاری پین تا پین با شرکت های بزرگی همچون هواوی و هنکل دو نمونه از اعتماد به پین تا پین به خاطر نام گروه اینترنت ایران و سرمایه گذار عمده گروه، ایرانسل است.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *