صعود بادران و حذف مس کرمان در جام حذفی + پیرترین زائر مناسک حج چند سال دارد؟ – دانلود ویدئو و فیلم

خبرگزاری تسنیم: امروز (یکشنبه) دو دیدار مرحله دوم مسابقات جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:

*سیراف کنگان بوشهر یک – مس کرمان صفر (ساعت ۱۹:۳۰)

*شهرداری ماهشهر صفر – بادران تهران یک (ساعت ۲۰:۳۰)

مس کرمان که با تیم امید خود در جام حذفی شرکت کرده بود، پس از تساوی بدون گل در ۹۰ دقیقه، مقابل حریف بوشهری خود در پایان ۱۲۰ دقیقه شکست خورد و از صعود به دور بعد خرید بلیط هواپیما ماهان بازماند
مس کرمان که با تیم امید خود در جام حذفی شرکت کرده بود، پس از تساوی بدون گل در ۹۰ دقیقه، مقابل حریف بوشهری خود در پایان ۱۲۰ دقیقه شکست خورد و از صعود به دور بعد بازماند.

*ایرانجوان بوشهر – شاهین لردگان چهارمحال

*سیراف کنگان بوشهر یک – مس کرمان صفر (ساعت ۱۹:۳۰)

*خوشه طلایی ساوه – نیروی زمینی

*شهرداری ماهشهر صفر – بادران تهران یک (ساعت ۲۰:۳۰)

دیدار خونه‌به‌خونه اپل سنتر بابل با آلومینیوم اراک که قرار بود فردا برگزار شود هم به علت کناره‌گیری تیم اراکی، لغو شد و شاگردان جواد نکونام به مرحله سوم جام حذفی صعود کردند.

برنامه دیدارهای فردا (دوشنبه) مرحله دوم جام حذفی به شرح زیر است:

خبرگزاری تسنیم: امروز (یکشنبه) دو دیدار مرحله دوم مسابقات جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:

*فجرسپاسی شیراز نمایندگی اپل – قشقایی شیراز

*گل ابریشم تهران ( استقلال آبی تهران) – شهرداری تبریز

*راه‌آهن تهران – شهدای بابلسر

——————-

در میان زائرانی که امسال از کشورهای مختلف وارد سرزمین وحی شده اند، یک بانوی اهل #اندونزی پیرترین زائر محسوب می شود
«محمد هری ساریپودین»، رئیس کنسولگری اندونزی در جده اعلام کرد «ماریا» پیرترین فرد تیک بان از میان ۲۲۱ هزار حاجی اعزامی از این کشور است که در سلامت کامل به سر می برد و بدون هیچ مشکلی می تواند اعمال حج خود را به جا بیاورد.

در حال حاضر یک میلیون نفر اندونزیایی در لیست انتظار برای مشرف شدن به حج هستند و مدت زمان انتظار آنها نیز به طور متوسط ۶ سال است. بیشتر حجاج اندونزی کهنسال هستند و بواسطه سن شان با خطرات سلامت رو به رو هستند و در حج امسال تاکنون ۲۰ حاجی از این کشور درگذشته اند.

همچنین آموزش تعمیرات موبایل این بانوی ۱۰۴ ساله دارای یک دستیار برای کمک است که از سوی وزارت امور مذهبی اندونزی و از ابتدای سفر با وی همراه شده است.

در میان زائرانی که امسال از کشورهای مختلف وارد سرزمین وحی شده اند، یک بانوی اهل #اندونزی پیرترین زائر محسوب می شود.

به گزارش ایسنا به نقل از عرب نیوز، «بایک ماریا» پیرزن ۱۰۴ ساله اندونزیایی تعمیرات ۱۱۸ که برای اولین بار به حج مشرف می شود، کهنکسال ترین فرد در میان تمامی حجاج امسال است.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *